Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Po pinte kafenë e mëngjesi, si u ekzekutua 50-vjeçari në Elbasan (FOTO)

Po pinte kafenë e mëngjesi, si u ekzekutua 50-vjeçari në

Vijojnë të dalin në dritë detaje të reja nga atentati mafioz në Elbasan, ku është ekzekutuar me armë zjarri 50-vjeçari Bujar Çela.

“BalkanWeb” raporton se 50-vjeçari punonte si taksist pa licence. Çela shkonte çdo mëngjes herët te lokali, ku u ekzekutua, që rrinte i hapur 24 orë dhe priste pasagjerët që vinin nga autobusët e Greqisë.

50-vjeçari është qëlluar me breshëri plumbash, teksa po futej në lokal. Shërbimet e Policisë kanë  ngritur pika kontrolli në hyrje -dalje të qytetit të Elbasanit, pika kontrolli në akset rrugore  nacionale në bashkëpunim me DVP Durrës, Fier e Tiranë. 

Po pinte kafenë e mëngjesi, si u ekzekutua 50-vjeçari në

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore