Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Po hajt se dhe ty të kanë porositur”/ Meta përplaset me Arian Çanin: Ma fute dhe mua

“Po hajt se dhe ty të kanë porositur”/ Meta përplaset

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, është shfaqur i tensionuar mbrëmjen e sotme në emisionin Zonën e Lirë.

Që në nisje të emisionit, ai foli me tone të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama duke derdhur një lumë akuzash ndaj tij.

Gjatë emisionit ai ka debatuar edhe me drejtuesin e emisionit Arian Çani duke i thënë se nuk po e linte të fliste.

Meta: Por më lër të flas deri në fund, dhe më dëgjo

Çani: Por unë kam emisionin, e kemi kohën e limituar, të përqëndrohemi te pyetjet

Meta: Po, rri tani se e di që edhe ty të kanë porositur

Çani (qesh): Kë mua? Ma fute edhe mua?

Meta: Po atëherë pse s’më le të flas, t’u harxhua koha ty se po flas unë?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore