Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Plumbin në ballë hasmit/ Ja momenti kur Habib Rexha zhduket 'skëterrë' me armën në qese nga vendngjarja

Plumbin në ballë hasmit/ Ja momenti kur Habib Rexha zhduket

Pamjet që shihni tregojnë momentin pak pas vrasjes së Arian Gosës, ku autori i dyshuar, Habib Rexha largohet me vrap nga vendngjarja. Krimi ndodhi të dielën në qendër të Kavajës, në një lokal ku viktima pinte kafe bashkë me babain e tij të moshuar.


Është zbardhur videoja e momentit të fiksuar nga kamerat e sigurisë në zonë në orën 17:15 të pasdites së 21 majit. Siç shihet nga pamjet, 31-vjeçari ikën me vrap, ndërsa një nga kalimtarët ndalon në rrugë dhe e shikon i habitur.


Kujtojmë se dje Habib Rexha u vetëdorëzua, në prani të babait të tij, në policinë e Kavajës, ndërsa pohoi se nuk kishte planifikuar se do ta vriste Gosën, por sapo e kishte parë, kishte menduar ta ekzekutonte.\

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore