Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Plas sherri në Sarandë/ Klientët u ankuan për çmimin, MOMENTI kur pronari u sulet me thikë (EMRI)

Plas sherri në Sarandë/ Klientët u ankuan për çmimin,

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me sherrin e regjistruar së fundmi në Sarandë mes një pronari restoranti dhe disa klientëve. Në media thuhet se pronari i cili është përplasur me klientët e tij është shtetasi Alban Çova, 48 vjeç i shpallur për momentin në kërkim.

Mësohet se konflikti i turpshëm në mes të rrugës ka nisur pasi disa klientë nga Delvina u ankuan për çmimet e larta në restorantin e Çovës në aksin Turizëm, Kanali i Çukës.

Ata kanë refuzuar të paguajnë faturën, por sapo kanë dalë nga restoranti pronari, Alban Çoba i ka ndjekur dhe i ka kërcënuar me thikë.

Kur policia ka shkuar në vendngjarje 48-vjeçari nuk ka qenë më aty, ai nuk është gjetur as në banesën e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore