Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

'Plas' sherri mes të rinjve në Tiranë, raportohet për të plagosur

'Plas' sherri mes të rinjve në Tiranë, raportohet

Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri me dy të rinj pak çaste më parë në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Policia bën me dije se sherri mes 24-vjeçarit me inicialet A.T dhe dy 19-vjeçarëve ka nisur për motive të dobëta.

Dy 19-vjeçarët janë shoqëruar në polici, ndërsa 24-vjeçari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Informacion paraprak nga Policia e Tiranës:


Më datë 27.01.2023, në Kombinat, në rrugën “Llazi Miho”, janë konfliktuar me njëri-tjetrin, për motive të dobëta, shtetasi A. T., 24 vjeç, me shtetasit A. L., 19 vjeç, dhe J. Ll., 19 vjeç.

Si pasojë e konfliktit, shtetasi A. T., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën, ndërsa shtetasit A. L., dhe J. Ll., janë shoqëruar në komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore