Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Plas" në Kuvend/ Berisha kërkoi fjalën, Nikolla nuk i jep leje: Nuk mund të flisni, mos bëni viktimën!

"Plas" në Kuvend/ Berisha kërkoi fjalën, Nikolla nuk i

Ka nisur ditën e sotme me debate seanca plenare. 

Bëhet me dije se kjo seancë e sotme në Kuvend që do të jetë maratonë, ndërsa pritet miratimi i marrëveshjes për portin e Durrësit.

Ka qenë kreu i PD, Sali Berisha i cili kërkoi fjalën për replikë ndaj deputetit Taulant Balla, ndërkohë që Nikolla nuk e lejoi që të fliste.

“Nuk mund të flisni, mos bëni viktimën”, tha Nikolla.

Kaq ka mjaftuar që të ndizej debati dhe të "aktivizohej" Garda e Republikës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore