Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Plagosja në Fier/ Si nisi sherri para parukierisë të gruas së të plagosurit, autori iku me vrap...

Plagosja në Fier/ Si nisi sherri para parukierisë të gruas

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përplasjen me armë të ndodhur ditën sotme ne Fier.

Mësohet se Dashamir Muçaj, bashkëshorti i një parukiereje, ka qenë pranë biznesit të bashkëshortes kur në një moment ka nisur debatin me autorin. Për arsye që ende nuk dihet ka nisur një sherr me Altin Nikën, i cili ka nxjerrë armën e ka qëlluar dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Dashamir Muçaj është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë, teksa Altin Nika është shpallur në kërkim nga policia.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore