Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Përplasi për vdekje të moshuarin tek vijat e bardha dhe u largua, policia i vihet pas shoferit në Elbasan

Përplasi për vdekje të moshuarin tek vijat e bardha dhe u largua,

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Një aksident automobilistik i ka marrë jetën një të moshuari që po ecte tek vijat e bardha në rrugë.

Menjëherë pas ngjarjes drejtuesi i mjetit është larguar duke e lënë të moshuarin në mes të rrugës.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorit si dhe zbardhjen e plotë të situatës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore