Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Përplasi për vdekje 21-vjeçaren greke në Selanik, shqiptari HABIT me deklaratën: Asgjë s'do kishte ndodhur...

Përplasi për vdekje 21-vjeçaren greke në Selanik,

“Nëse do të kishte kaluar te vizat e bardha, s’do të kishte ndodhur asgjë. 20 metra më lart kishte viza të bardha. U largova nga vendngjarja, sepse kisha frikë, sepse nuk kam leje qëndrimi për në Greqi.”

Kjo është dëshmia e 26-vjeçarit shqiptar, i cili u vetëdorëzua sot në polici, pasi përplasi dhe tërhoqi zvarrë me makinë një 21-vjeçare në qendër të Selanikut në orët e para të mëngjesit të 22 nëntori.

26-vjeçari shqiptar i cili rezulton personazh me precedent penal për trafikim të lëndëve narkotike, ka shprehur keqardhje para drejtësisë greke se për lëndimet e rënda trupore që i shkaktoi të resë, raporton protothema.gr.
Si u plagos  21-vjeçarja

E reja studion për veterinari në Universitetin Aristotelio në Selanik. E reja fatkeqe ishte me origjinë nga Chania në ishullin e Kretës.

Të hënën mbrëma ajo ndodhej në Chania, në vendlindje.

Si u plagos  21-vjeçarja

E reja studion për veterinari në Universitetin Aristotelio në Selanik. E reja fatkeqe ishte me origjinë nga Chania në ishullin e Kretës. Të hënën mbrëma ajo ndodhej në Chania, në vendlindje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore