Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Përndiqte 29 vjeçaren dhe e kërcënonte me mesazhe në tel/ Arrestohet 34 vjeçari në Bulqizë

Përndiqte 29 vjeçaren dhe e kërcënonte me mesazhe në

Bulqizë- Një 29-vjeçare ka përjetuar momente ankthi dhe frikë, pasi një 34-vjeçar e ka përndjekur për një kohë të gjatë.

34-vjeçari banues në Bulqizë, e ka ndjekur në mënyrë të vazhdueshme dhe e kërcënonte me mesazhe në telefon të renë. Pas denoncimit, është bërë arrestimi i 34-vjeçarit.

Njoftimi i policisë:

"Përndiqte një 29-vjeçare, në mënyrë të vazhdueshme dhe e kërcënonte me mesazhe në telefon,  arrestohet në flagrancë nga Policia 34 vjeçari.

 Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit L. S., 34 vjeç, banues në Bulqizë.

Arrestimi i tij u bë pasi, ka kërcënuar e shantazhuar nëpërmjet mesazheve dhe ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme një 29- vjeçare.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër për veprime të mëtejshme", njofton Policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore