Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Përmbytet" Tirana/ Kryeqyteti “pushtohet” nga stuhi dhe vetëtima (VIDEO)

"Përmbytet" Tirana/ Kryeqyteti “pushtohet” nga stuhi

Tirana është përfshirë pasditen e sotme nga reshje të dendura shiu, stuhi dhe vetëtima.

Edhe prej disa ditësh kryeqyteti është përfshirë nga temperaturat e larta, nuk kanë munguar reshjet.

Dita sot nisi me diell dhe temperatura të larta, por pasdite moti ka ndryshuar 360 gradë, reshjet me intesitetin të lartë kanë “bllokuar” për disa minuta qytetin, shoqëruar edhe me vetëtima.

Pritet që moti të jetë kështu edhe në ditët në vazhdim, deri në përfundim të këtij muaji.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore