Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Përfshihet nga flakët një automjet në lëvizje në Tiranë, dyshimet e para

Përfshihet nga flakët një automjet në lëvizje në

Një tjetër automjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në vendin tonë.

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet, teksa automjeti ishte në ecje.

Policia raporton se makina është djegur në orën 16:25 në rrugën e "Durrësit".

Nga ngjarja nuk raportohet për të lënduar dhe dyshohet paraprakisht se një defekt teknik ka shkaktuar flakët.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e zjarrfikëses që kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore