Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Për kë e ka fjalën kryeministri? Rama: Fitova gjyqin ndaj një shpifëse të Foltores, nuk po ja them emrin se…

Për kë e ka fjalën kryeministri? Rama: Fitova gjyqin ndaj

Gajtë seancës së sotme plenare kryeministri Edi Rama nga foltorja se Kuvendit ka njoftuar se nje ditë më parë ka fituar një gjyq për shpifje me një opozitare pjesë e Foltores.

Kryeministri Rama nuk përmendi emrin e saj ndërsa iu drejtua opozitës duke i thënë se ju jeni të gjithë njësoj.

“Kam fituar një tjetër gjyq me shpifjet tuaja dhe shpifësit tuaj. Në këtë rast me një shpifëse të foltores për kontrollin mjekësor bazë dhe është dënuar si shpifëse. Nuk po ia përmend emrin se ju jeni të gjithë njësoj jeni të gjithë bedela bishti i nonngratës”-tha Rama.

Kujtojmë se seanca e sotme plenare shtë shoqëruar me debate të ashpëra mes opozitës dhe mazhoranës.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore