Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Pazaret e prishura të drogës"/ Ja kush ishte objektivi i atentatit me mina me telekomandë në Tiranë

"Pazaret e prishura të drogës"/ Ja kush ishte objektivi i

Tiranë- Ja kush janë dy personat që kanë qenë shënjestër të atentatit me mina me telekomandë që ishte planifikuar të kryhej në Tiranë, ata janë Preng dhe Ndoc Paluca.

Shkak për këtë atentat ishin pazaret e prishura të drogës jashtë Shqipërisë. 

Dy personat në kërkim Edmir Vlashi dhe Hektor Ndoka janë baxhanakë me njëri tjetrin, dhëndurë në familjen e Nikoll Markut.

Dy baxhanakët kishin futur minat me telekomandë dhe 89 mijë e 900 euro në shtëpinë e vjehrrit dhe vjehrrës së tyre.

Armët dhe eurot u gjetën në shtëpi nga policia. Ndërsa dy personat u identifikuan nga policia nga kamerat e shtëpisë dhe restorantit të vjehrrit dhe vjehrrës së tyre.

"Pazaret e prishura të drogës"/ Ja kush ishte objektivi i

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore