Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Nis “trendi” i ri në rrjetet sociale, Agron Llakaj dhe Salsano Rrapi “sfidojnë” Presidentin Meta

Nis “trendi” i ri në rrjetet sociale, Agron Llakaj dhe Salsano

Presidenti Ilir Meta, duke se pa kuptuar ka “shpallur” trendin e ri në rrjetet sociale. Meta dje nga Korça publikoi një video në rrjetet sociale u shfaq duke recituar mes dëborës.

E menjëhërë pas këtij postimi aktorët e personazhet e njohura kanë nisur “sfidën”. I pari ishte Agron Llakaj, i cili me ironi tha se është  i gatshëm të bëhet pjesë e konkursit të hapur nga presidenti. “Behem pjese e konkursit te ri te fjales poetike te hapur nga Presidenti i Republikes Ilir Meta“Bie bora nga perjashta”, shkruan Llakaj teksa reciton një poezi.

Ndërsa një tjetër video vjen sot nga aktori Salsano Rrapi, i cili i ka hyrë pak “me thellë” imitimit. Ai ka veshur një shall ashtu siç kishte Presidenti, e teksa recitimin e shoqëron me duar. “Lum për lagjen që unë kam dhe pallatin me tulla të kuqe. Ju kam të gjithëve shumë xhan, ehe  ty moj Burbuqe”thotë Salsano në vjershën e tij.

Epo si duket ky trend do na shoqërojë këto ditë të ftohta të dimrit.

Meta duke recituar

Agron Llakaj duke recituar

Salsano Rrapi duke kënduar

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore