Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pas lajmit të “The Sun”, revoltohet ekspertja e turizmit: S’na duhet turistë fukarenj nga Britania

Pas lajmit të “The Sun”, revoltohet ekspertja e turizmit:

Ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel u komentua promovimi që britanikja “The Sun” i bëri vendit tonë.

Sipas “The Sun”, Shqipëria mund të konsiderohet si Maldivet e Europës, por shumë herë më lirë, me një biletë që shkon vetëm 27 paund.

Flora Xhamani e quajti këtë një titull bajat dhe aspak promovues për Shqipërinë, pasi sipas saj këto shkrime sjellin në Shqipëri kategori turistësh që nuk shpenzojnë shumë.

“Në nuk kemi nevojë të na vijnë turistë fukarenj britanikë”, tha e revoltuar ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore