Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë temperaturat

Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje në gjithë territorin të shoqëruara dhe me erë të fortë, në veçanti gjatë mbrëmjes.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 09°C, në zonat e ulëta nga 09°C në 17°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 18°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë mbi 6 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territorin. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 00°C në 09°C dhe në zonat e ulëta nga 03°C në 09°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës.

Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë Parashikimi i motit/ Reshje dhe erë e fortë, rriten me 3 gradë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore