Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si parashikohet moti për ditët në vijim

TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si

Sinoptikanët thonë se kjo fundjavë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme. 

TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e me vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore. 

TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-7m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1-2 ballë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore