Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria "pushtohet" nga rrebeshe shiu

Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Zonat perëndimore do të kenë intensitet më të lartë të reshjeve.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 11°C, në zonat e ulëta nga 09°C në 19°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 20°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga vranësira të shumta të cilat do të sjellin reshje shiu. Temperaturat do të pësojnë një rënie lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 02°C në 06°C dhe në zonat e ulëta nga 04°C në 10°C.

Në fotot e mëposhtme do të gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës.

Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria Parashikimi i motit/ Merrni çadrat me vete, Shqipëria 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore