Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

(Emri) Parandalohet KRIMI në Golem/ “Do të vriste me kallashnikov një banor”, 65-vjeçari sapo ishte kthyer nga Italia…

(Emri) Parandalohet KRIMI në Golem/ “Do të vriste me

Një 65-vjeçar është arrestuar nga forcat e policisë në plazhin e Golemit. Mësohet se në momentin e arrestimit, në banesën e tij në fshatin Karpen, shërbimet e policisë gjetën dhe sekuestruan një armë kallashnikov dhe 2 karikatorë.

Ismail Sopi është prangosur nën akuzën e armëmbajtjes pa leje.

Ai sapo ishte kthyer nga Italia dhe dyshohet se kishte konflikte me banorë të zonës.

Ndërhyrja e policisë ka shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm pasi kishte dyshime se 65-vjeçari armën do ta përdorte për të qëlluar ndaj një personi në zonë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore