Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

PANIK tek "Rruga e Elbasanit"/ Përfshihet nga flakët një makinë në parkingun e një pallati

PANIK tek "Rruga e Elbasanit"/ Përfshihet nga flakët

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në parkingun e një pallati në Tiranë.

Makina ndodhej në katin e nëndheshëm të pallatit dhe si pasojë vendngjarja është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rrugës së Elbasanit, ndërsa zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje ku po punohet për shuarjen e flakëve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore