Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Panik në Tiranë, merr flakë autobusi me pasagjerë, policia jep detaje

Panik në Tiranë, merr flakë autobusi me pasagjerë, policia

Pak minuta më parë një autobus urban në Paskuqan ka marrë flakë në ecje e sipër. Ngjarja ka shkaktuar frikë dhe panik tek udhëtarët, por fatmirësisht nuk ka të lënduar mes tyre.

Policia ka mbërritur sakaq në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.08.2020, rreth orës 13:00, në Paskuqan si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti autobuz me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëmë materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Panik në Tiranë, merr flakë autobusi me pasagjerë, policia Panik në Tiranë, merr flakë autobusi me pasagjerë, policia Panik në Tiranë, merr flakë autobusi me pasagjerë, policia

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore