Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

PANIK në Tiranë/ Makina merr flakë në lëvizje, “Audi” digjet pjesërisht

PANIK në Tiranë/ Makina merr flakë në lëvizje,

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Tiranë.


Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Reshit Petrela, ndëkohë  nga incidenti ka pasur vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur dhe rrethanat e aksidentit.

Njoftim policie

Me datë 10.01.2023, në rrugën “Reshit Petrela”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht mjeti tip “Audi”, me drejtues shtetasin G. Ll., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore