Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

PAMJET PREKESE/ “Thërret Prizreni mori Shkodër”, atmosfera festive në autobus pak para aksidentit tragjik (VIDEO)

PAMJET PREKESE/ “Thërret Prizreni mori Shkodër”, atmosfera

Një aksident tragjik në Kroaci ditën e djeshme i mori jetën 10 shtetasve nga Kosova të cilët udhëtonin nga Frankfurti për në Prishtinë.

Deri te momenti tragjik, gjithçka po shkonte mirë, madje siç dëshmojnë dhe pasagjerët e mbijetuar atmosfera ishte tepër e ndezur pasi udhëtimi po shoqërohej me kvngë e hare.

Siç shihet dhe nga një video e filmuar nga një pasagjer ata duken duke kënduar “Thërret Prizreni mori Shkodër”.

“Gjithçka ka qenë duke shkuar mirë, shoferët kanë qenë shumë të mirë, kishte muzikë, këngë…pastaj në Zagreb shoferët u ndërruan dhe shoferi që kishte qenë duke vozitur vajti për të fjetur”, ka thënë ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Indeks Online (@indeksonline)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore