Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pamjet pak çaste para vrasjes së 27-vjeçarit në Tiranë, autori me armë në dorë (FOTO)

Pamjet pak çaste para vrasjes së 27-vjeçarit në

Dalin fotot nga momentet e fundit të 27-vjeçarit Mehmet Qema. Siç shihet në foton e publikuar nga mediat, viktima është i ulur në tavolinë bashkë me katër të rinj.

Ndërkohë, në këmbë është autori i krimit, Marjus Dema, i cili siç duket, është me armë në dorë, pak çaste para se të qëllojë të riun me plumb në gjoks. 27-vjeçari është dërguar nga shokët e tij në QSUT, por ka ndërruar jetë nga plagët e rënda.

Qema ndodhej në tavolinë me shtetasit Erlind Peka, Blerim Hoti, Braild Aga, Frenkli Myftari dhe Xhuljano Koçi, të cilët janë shpallur në kërkim, bashkë me autorin, pasi kanë dijeni për ngjarjen e rëndë kriminale.

Pamjet pak çaste para vrasjes së 27-vjeçarit në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore