Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pamjet e frikshme/ Momenti kur shqiptari përplas për vdekje nënën me të bijën 2-vjeçare (VIDEO)

Pamjet e frikshme/ Momenti kur shqiptari përplas për vdekje

Një aksident i frikshëm ndodhi në Greqi para dy ditësh, ku një shqiptar u përplas me një makinë tjetër e cila drejtohej nga një efektive policie, ndërsa me vete kishte edhe vajzën dy vjeçare.

Fatkeqësisht aksidenti rezultoi fatal dhe ato humbën jetën të dyja. Mediat greke raportuan se aksidenti ndodhi vetëm 100 metra larg shtëpisë së 37-vjeçares. Ndërkohë kanë dalë edhe pamjet e momentit të përplasjes. Nga video vihet re se shqiptari po ecte me shpejtësi të madhe dhe në makinën e tij ndodhej edhe një emigrant me origjinë nga Azia.

Këta të fundit janë arrestuar të dy dhe po hetohen në lidhje me ngjarjen. Gruaja ishte martuar me një roje speciale me të cilin kanë një fëmijë tjetër, 9 vjeç, ndërsa më parë kishte shërbyer në Departamentin e Policisë Heraklion.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore