Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin e vdekjes, e mbuluar me jorgan dhe...

Pamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin e

Janë publikuar pamjet me të cilat u përballën mbrëmjen e 2 korrikut zjarrfikësit, të cilët u futën në shtëpinë e familjes Josifi në zonën e Kombinatit, ku gjetën të vdekura nënë e bijë dhe vajza tjetër në gjendje të rëndë. Këto pamje të cilat publikohen për herë të parë, tregojnë dhomën ku prej 15 muajsh, 30-vjeçarja Anisa Josifi qëndronte e vdekur në shtrat. Për trupin e saj kujdeseshin nëna e saj Zhaneta 56-vjeçe dhe motra Blerta, 34-vjeçe.

Siç mund të dallohet nga pamjet, Anisa shihet në shtratin e vdekjes e mbuluar me jorgan. Pranë saj ndodhet një ventilator, të cilin nënë e bijë e përdornin për të larguar erën, ndërsa një karrige qëndron pranë trupit të saj, aty ku Zhaneta dhe Blerta, me gjasë uleshin e kryenin lutjet që 30-vjeçarja të ringjallej.

Gjithçka tjetër në dhomë duket më se normale. Sendet qëndrojnë aty ku me gjasë Anisa i mbante edhe kur ishte gjallë dhe e gjithë dhoma duket e rregullt, si për të na treguar se Zhaneta dhe Blerta besonin vërtetë se 30-vjeçarja do të rikthehej në jetë.

Pamjet u publikuan gjatë emisionit OPINION.

Pamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin e Pamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin e Pamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin ePamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin e  Pamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin e Pamje të rënda! Publikohen FOTOT e Anisa Josifit në shtratin e 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore