Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Pamje të rënda/ Me gjymtyrë të këputur, ja momenti kur 27-vjeçari nxirret i gjallë nga makina pas atentatit

Pamje të rënda/ Me gjymtyrë të këputur, ja momenti kur

27-vjecari Aleksandër Sadikaj humbi jetën mesditën e kësaj të shtunë pas një atentati mafioz që iu bë në autostradën Sauk TEG.

Persona ende të paidentifikuar kishin vendosur një sasi lënde plasëse në pjesën e përparme të makinës, me të cilën i riu po udhëtonte i vetëm. Dyshohet se shpërthimi të jetë telekomanduar në distancë, ndërsa si pasojë e plagëve, 27-vjecari Sadikaj, humbi jetën, në spital.

Top Channel, ka siguruar pamje ekskluzive vetëm pak çaste pasi ndodhi shpërthimi i tritolit në makinë. I tëri mjeti është përfshirë nga flakët, ndërsa shtëllunga tymi të zinj, mbuluan zonën. 27-vjecari është nxjerrë I gjallë nga makina, dhe ndihma e parë i është dhënë nga kalimtarë të rastit. Si pasojë e shpërthimit të fortë në makinë, të riut iu këputën gjymtyrët.

Pamje të rënda/ Me gjymtyrë të këputur, ja momenti kurPamje të rënda/ Me gjymtyrë të këputur, ja momenti kurPamje të rënda/ Me gjymtyrë të këputur, ja momenti kurPamje të rënda/ Me gjymtyrë të këputur, ja momenti kur

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore