Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

PAMJE TË RËNDA/ Momenti i vrasjes së Ergys Dashit në restorantin e Ekuadorit (VIDEO E PLOTË)

PAMJE TË RËNDA/ Momenti i vrasjes së Ergys Dashit në

Më poshtë është video e plotë e ekzekutimit të shqiptarit Ergys Dashi në Guajakil të Ekuadorit.

Durrsaku 34-vjeçar shihet i ulur në restorantin “Grilling” me persona të tjera duke ngrënë.

Në një moment, ndryshe nga sa ishte thënë më parë se ishin dy autorë, në pamjet filmiket duket një person me një buqetë me lule që vrapon drejt tavolinës ku ishte ulur Dashi.

Më pas ai e qëllon në kokë dhe largohet menjëherë. Nga filmimet duket se autori qëllon edhe disa herë të tjera brenda lokalit, pasi njerëzit shihen duke u mbrojtur.

Madje një prej tyre, tenton ta godasë autorin edhe me karriget e restorantit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore