Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

PAMJE spektakolare, me fishekzjarre dhe këngë patriotike, tifozët e Shkëndijës së Tetovës ‘ndezin’ qytetin për Pavarësinë/ Video

PAMJE spektakolare, me fishekzjarre dhe këngë patriotike, tifozët

Tifogrupi i ekipit të Shkëndijës së Tetovës, të cilët njihen me emrin “Ballistët” ka mbushur rrugët e qytetit këtë 28 nëntor për të festuar 30-vjetorin e themelimit të tyre, por edhe ne kuadër të 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Festa e tyre ka nisur në stadiumin e qytetit dhe më pas ka vijuar drejt qendrës së qytetit ku grupe të mëdha njerëzish kanë kënduar këngë patriotike shqiptare duke valëvitur flamujt kombëtarë dhe ata të tifogrupit të Shkëndijës.

PAMJE spektakolare, me fishekzjarre dhe këngë patriotike, tifozët

PAMJE spektakolare, me fishekzjarre dhe këngë patriotike, tifozët

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore