Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Paloka shkoi drejt Ramës/ Si plasi sherri në Kuvend, momenti kur Garda rrethon Foltoren (VIDEO)

Paloka shkoi drejt Ramës/ Si plasi sherri në Kuvend, momenti kur Garda

Partia Socialiste do t’i kërkojë Kuvendit të përjashtojë me 10 ditë nga punimet dy deputetët e PD-së, Edi Paloka dhe Bujar Leskaj me arsyetimin se kanë  konsumuar pije alkoolike dhe bënë veprime të pahijshme dhe përdoren një fjalor banal gjatë procesit të votimit.

Ndërkohë që do të kryhej votimi i buxhetit të vitit 2023, dhe seanca është ndërprerë për t’i lënë kohë teknikës të përgatitej, dy deputetë të Partisë Demokratike , Edi Paloka dhe Bujar Leskaj janë konfliktuar me kryeministrin ne vendit Edi Rama.

Në video shihet momenti kur Garda e republikës ka rrethuar foltoren e Kuvendit ndërsa kryeministri Rama ka komunikuar me kryetaren e Kuvendit Lindidta Nikolla. i ka kërkuar përjashtimin e dy deputetëve të PD.

Rama: A ka mundësi që këta të dy të dalin jashtë, të përjashtohen?

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore