Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pallati i "Rozafës"/ Çfarë po ndodh në Elbasan, digjet për të dytën herë banesa në ndërtim

Pallati i "Rozafës"/ Çfarë po ndodh në Elbasan,

Digjet per te dyten here nje shtepi druri ne ndertim ne lagjen 5 maji ne Elbasan. Banesa ne pronesi te shtetases L.H. Zjarrfikesja beri te mundur shurjen e flakeve ndersa gjykon se zjarri eshte i qellimshem per shkak se eshte i perseritur dhe perderisa banesa eshte ne ndertim dhe ska asnje shkak tjeter te mundshem zjarri.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore