Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pak muaj para 14 majit/ PD zyrtarizon sot koalicion parazgjedhor me këtë parti

Pak muaj para 14 majit/ PD zyrtarizon sot koalicion parazgjedhor me

Pak muaj para zgjedhjeve lokale të 14 majit, Partia Demokratike pritet të zyrtarizojë koalicion me Partinë për Bashkimin e të Drejtave të Njeriut.

Mësohet se koalicioni parazgjedhor do të firmoset ditën e sotme, mes kreut të PD Sali Berisha dhe kreut të PBDNJ Vangjel Dule.

“Në orën 11.00 firmoset Marrëveshja e Koalicionit mes Partisë Demokratike dhe PBDNJ”, thuhet në njoftimin e PD për mediat.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore