Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pa babain dhe vëllain kur i mori rrjedha e ujit/ Reagon vajza 16-vjeçare: Zoti na ka tha zemrat!

Pa babain dhe vëllain kur i mori rrjedha e ujit/ Reagon vajza

Ka reaguar së fundmi, 16-vjeçarja e cila i mbijetoi aksidentit të rëndë ditën e djeshme në Bogë, ku fatkeqësisht humbi jetën babai dhe vëllai i saj 13 vjeç.

Përmes një postimi në Facebook, ajo bën njoftimin për humbjen e familjarëve të saj dhe njofton miqtë dhe të afërmit në lidhje me varrimin.

"ME HIDHERIM TE THELLE LAJMEROJME VDEKJEN E PARAKOHSHME TE BABES TON PJETER GJOK RUSHAJ DHE VELLAUN TON JASON PJETER RUSHAJ. VARRIMI BAHET ME 22 NANOR, ORA 14:00 TEK VARREZAT KATOLIKE SHKODER. PRITJA DHE RESPEKTI MORTOR BAHET TE QENDRA FUNERALE ORLANDO," shkruan ajo.

Pa babain dhe vëllain kur i mori rrjedha e ujit/ Reagon vajza

Ndërkohë në rrjetin social, instagram, ajo ka shprehur dhimbjen e madhe që ndjen.

Teksa ka postuar një foto të babit dhe vëllait që humbën jetën, shkruan: Zoti na ka tha zemrat. Shpirti juaj pushoftë në paqe babi dhe vllau jem.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore