Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

OSHEE njofton qytetarët: Ndërprerje energjie në Tiranë, Durrës dhe Vlorë. Ja zonat dhe oraret

OSHEE njofton qytetarët: Ndërprerje energjie në Tiranë,

TIRANË - OSHEE njofton se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për dy orë në disa zona të Tiranës.

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 25 tetor gjatë intervalit kohor 11:00-13:00 do të kryhen punime në NST Traktora.

"Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë. Pjesërisht: Kodra e Priftit, Shkozë, zona pranë Depos së Ujit, Rruga "Todi Shkurti" (prane pallateve Grand), "Kodra e Kokonozëve", rruga "Pasho Hysi', Kryegjyshata, Poligrafiku, Burgu 325, Pallate pranë Oxhakut te shkolla e Bashkuar, Porcelani, Zona Farkë Zona rreth "Qytetit Studenti", Zona pranë ish-Uzinës Traktori, Shkozë", njofton OSHEE.

Vlorë

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 25 tetor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të kryhen punime në NST Tec Vlorë. Pa energji do të mbeten këto zona në Vlorë.

"15 Tetori, Spitali Rajonal Vlore, "10 Korriku, "Hajro Cakërri" "Topana", "Partizani", "Karabashe", "Isa Boletini", "29 Nëntori"

Durrës dhe Shijak

Në vazhdim të investimit për fuqizimin e rrjetit elektrik, në datat 25-27 tetor gjatë intervalit kohor 09:00-13:00 do të kryhen punime në NST Shkozet. Pa energji do të mbeten këto zona në Durrës dhe Shijak.

Durrës

25 tetor
Xhafzotaj, Fllakë Shijak

26 tetor
Ish këneta, Rruga e Dibrës

Shijak

26 tetor
Privat Shijak Alt Oil, Likesaj, Dushk, Gjepale, Shahinja, Romanat, Pjeze, Hardhisht

27 tetor
Koxhas, Borakë, Katund sukth, Katund i Ri, Fermë Xhafzotaj, Maminas, Karpen, Vlashaj

Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore