Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Opozita "Kuvend" më vete në Facebook, Berisha: Ulsi, vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Opozita "Kuvend" më vete në Facebook, Berisha: Ulsi,

Ndërkohë që mbetet e ndërprerë seanca plenare gjatë ditës së sotme, ish-kryeministri Berisha dhe deputetët që e mbështesin vijojnë fjalën e tyre nga Facebook-u.

Berisha tha se askush nuk mund ta ndalte, sepse tashmë ishte mrekullia Facebook që u lejonte të flisnin me shqiptarët, elektoratin dhe ndërkombëtarët.“Ja iku dhe Xhaçka, investitorja jonë strategjike. Kjo është ministrja investitore strategjike”, tha Berisha duke iu drejtuar më pas Ulsi Manjës.

“Ulsi, vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd, prandaj bëhesh badigardi Ramës ti”, tha Berisha duke kërkuar fjalën. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore