Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sulmohet kisha ku prifti grek përdhunoi të miturën shqiptare, dyert “lahen” me bojë të kuqe

Sulmohet kisha ku prifti grek përdhunoi të miturën shqiptare,

Dyert e kishës ku shërbente prifti 37-vjeçar grek, i cili përdhunoi një të mitur shqiptare janë sulmuar nga disa qytetarë.

Në pamjet e publikuara nga mediat greke dhe në rrjetet sociale shihet se në muret dhe portën e kishës është hedhur bojë e kuqe dhe janë shkruar disa parrulla kundër dhunës ndaj grave.

Mediat greke më herët kanë zbuluar detaje të reja në lidhje me ngjarjen tronditëse të përdhunimit të një vajze 17-vjeçe shqiptare nga një prift 37-vjeç.

Historia nisi me këmbënguljen e tezes së vajzës që e mitura të shkonte në kishë, pasi prifti ishte njeri i afërt që e njihnin dhe kishte hyrje- dalje të shpeshta në familjen me origjinë shqiptare.

Gjithçka filloi në nëntor 2019 kur vajza u rrëfye dhe prifti i kërkoi foto nudo më pas nën kërcënim dhe shantazh e përdhunoi në kishë më shumë se një herë.

Sulmohet kisha ku prifti grek përdhunoi të miturën shqiptare,

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore