Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”, MESAZHET e Sokol Halilit pasi vrau 35-vjeçaren në oborrin e maternitetit në Kosovë

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

Sokol Halili, personi që vrau gruan shtatzënë dhe veten, ngjarje që tronditi opinionin publik në Kosovë kishte lënë një letër pasi kreu krimin makabër. Shënimi është gjetur në celularin e tij dhe është publikuar nga T7, në të cilin ai ka deklaruar se vrasjen e 35-vjeçares e ka bërë me vetëdije.

Në shënim, Halili pretendon se raportet me ish-gruan i ka pasur shumë të mira, dhe se planet e saj kanë qenë që djalin ta rriste në shtëpinë e babait të saj. Për këtë gjë, sipas letrës, ai ka ofruar 25 mijë euro atij, por Halili nuk ka pranuar. Këtu ka nisur dhe kofnlikti që siç duket ka agravuar në oborrin e maternitetit, ku ai qëlloi gruan e tij me tre plumba duke vrarë atë dhe fëmijën.

“Ose kena me jetu te tret te lumtur ose kena me dek tret bashk,”- thotë Halili në fund të letrës.

Pas krimit të rëndë, autori u fsheh për dytë dhe u vetëvra.

 

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

“O të tre të lumtur, o të tre të vdekur”,

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore