Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“O Benzema lëre propagandën…”/ Plas sherri në Facebook, Rama përplaset me komentuesit

“O Benzema lëre propagandën…”/ Plas sherri në

Mes Partisë Demokratike dhe qeverisë ka nisur një betejë me akuza dhe kundërakuza lidhur me situatën e qytetarëve që humbën shtëpitë nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të vitit të kaluar. 

Kryeministri ka zgjedhur t’i përgjigjet përmes një video në facebook, denoncimit se familjet e Fran dhe Dodë Krosit nuk janë pjesë e projektit të rindërtimit. Kryeministri sqaroi se familja Krosi është pa banesë të re, pasi nuk ishin dakord me arkitekturën tip të miratuar për numrin e banorëve sipas certifikatës familjare.

Kaq ka mjaftuar që në profilin e shefit të qeverisë të shpërthejnë komentet nga më të ndryshmet, të cilëve Rama nuk ka përtuar t’u përgjigjet.

Një qytetar me ironi i thotë “Zoti Rama një pyetje kam; A i beson dhe vetë ato që thua”. Një tjetër fut në një “thes” PS-PD-LSI duke i quajtur antishqiptarë, ndërsa Rama i përgjigjet në mënyrë standarde “i merr të keqen PS”.

Komenti më epik është i një qytetari që i drejtohet kryeministrit me emrin Benzema, ndërsa i kërkon të lërë propagandën.

Shihni replikat mes tyre

 

“O Benzema lëre propagandën…”/ Plas sherri në “O Benzema lëre propagandën…”/ Plas sherri në “O Benzema lëre propagandën…”/ Plas sherri në “O Benzema lëre propagandën…”/ Plas sherri në“O Benzema lëre propagandën…”/ Plas sherri në

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore