Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Nuk përmbahet Meta: S’më qajnë fëmijët për bukë, por këta kanë 20 vjet që bëjnë p****

Nuk përmbahet Meta: S’më qajnë fëmijët për

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka folur tepër i tensionuar mbrëmjen e sotme në emisionin Zonë e Lirë të Arjan Çanit.

Pasi moderatori i emisionit e pyeti se për çfarë e bën të gjithën këtë, pasi në moshën që ka nuk mund të thotë se nuk ka më ambicje politike dhe se do vetëm që Shqipëria të futet në Europë.

Kaq mjaftoi që Meta të rëndonte sërish gjuhën e tij duke u shprehur:

“Po për këtë popull mor e bëj, për t’i hequr këta oligarkë që kanë 20 vite që bëjnë p**ë në këtë vend.

Po pse mor për çfarë ta bëj? Mua s’më qajnë fëmijët për bukë në shtëpi. Jemi fundi i botës,” tha Meta.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore