Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Nuk ndalen surprizat! I kthjellët dhe me temperatura të larta, si parashikohet moti për ditën e sotme

Nuk ndalen surprizat! I kthjellët dhe me temperatura të larta, si

Moti për sot parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në orët e mëngjesit dhe mbrëmjes.


Gjithashtu në orët e mëngjesit dhe orët e mbrëmjes në zonat luginore do të ketë mjegull të dendur apo mjegullinë si dhe shikim të reduktuar.

Temperaturat minimale pritet të jenë zero gradë Celsius në disa qytete maksimalja shkon në 17 gradë.


Në orët e mbrëmjes era kthjen drejtim nga kuadrati i jugut dhe fiton shpejtësi deri në 6-8m/s

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore