Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Nuk jeni më i ri”/ Meta sfidon gazetaren: Hajde ngjisim Jezercën dhe Korabin bashkë

“Nuk jeni më i ri”/ Meta  sfidon gazetaren: Hajde ngjisim

Dy ditë pasi Kuvendi votoi raportin e Komisionit Hetimor për ta shkarkuar nga detyra, presidenti Ilir Meta ka dalë sot në një konferencë për shtyp, duke e konsideruar vendimin si një veprim të maxhorancës për të larguar vëmendjen nga krimet zgjedhore. I pyetur nga një gazetare nëse do i rikthehej sërish LSI si në 2004 pasi ai nuk është më i ri, Meta e sfidoi dhe e ftoi që të shkojnë bashkë të ngjisin majën e Jezercës dhe Korabit. 

Pyetje: A do i riktheheni sërish LSI si në 2004 pasi nuk jeni më i ri?

Meta: Kini durim deri më 24 korrik të vitit të ardhshëm do të jemi këtu në mënyrë të vazhdueshme, Këto kohë s’do jemi shumë aktiv pasi do i lëmë kohë procesit zgjedhor dhe vëmendjes që duhet dhe të merret parasysh se do të rikthehemi në fillim të sezonit. Të ftoj ta ngjisim bashkë majën e Jezercës dhe Korabit në çdo moment dhe në malet tona më të larta.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore