Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Një vit pas kthimit në shtëpi nga kampi i Al-Hol, ndryshimi i pabesueshëm i Alvin Berishës

Një vit pas kthimit në shtëpi nga kampi i Al-Hol, ndryshimi i

Historia e Alvin Berishës, 11-vjeçarit që doli nga “kampi i ferrit”Al Hol në Siri preku zemrat jo vetëm të shqiptarëve, por edhe më gjerë e sidomos në shtetin fqinj të Italisë.

Një vit pas kthimit në shtëpi nga kampi i Al-Hol, ndryshimi i

Një vit pas kthimit në shtëpi, Alvini ka ndryshuar tërësisht pamje.

Në një lidhje me Skype në emisionin “Open”, Alvini duket shumë më i rritur, ndërsa thotë i qeshur se është i lumtur që ndodhet në shtëpi, me babanë e tij.

Një vit pas kthimit në shtëpi nga kampi i Al-Hol, ndryshimi i

Që nga nëntori i vitit 2019, ai i është bashkuar familjes së tij në Itali, ndërsa i ati shprehet se ai ka filluar edhe shkollën dhe se është në klasën e gjashtë.

Një vit pas kthimit në shtëpi nga kampi i Al-Hol, ndryshimi i

Një vit pas kthimit në shtëpi nga kampi i Al-Hol, ndryshimi i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore