Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Një vajzë dhe një djalë/ Ja kush janë dy fëmijët e parë të vitit 2023 në Shqipëri

Një vajzë dhe një djalë/ Ja kush janë dy

Fëmija i parë i lindur për Vitin e ri, 2023, është vajzë.

Vogëlushja Promisa ka ardhur në jetë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, pak sekonda pasi 2023 kishte mbërritur.

Ndërkohë në maternitetin “Koço Glozheni” ka ardhur në jetë edhe një djalë i shëndetshëm, të cilin prindërit e quajtën Orjoli, dhe që lindi vetëm një minutë pasi akrepat e orës kishin kaluar natën e ndërrimit të viteve.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore