Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Një person i plagosur me armë në Tiranë, dërgohet në gjendje të rëndë në spital, dyshimet e para

Një person i plagosur me armë në Tiranë, dërgohet

Një person rreth 50-vjeç është vetëplagosur mbrëmjen  e sotme me armë zjarri në rrugën “Josif Pashko” në Tiranë.

Sipas policisë ai nuk është identifikuar ende ndërkohë që është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri  një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore