Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Një ditë pas fitores në zgjedhje, publikohet letra që Rama i dërgoi Albin Kurtit

Një ditë pas fitores në zgjedhje, publikohet letra që Rama i

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar letrat e urimit që kreu i kësaj partie, Albin Kurti, ka marrë nga udhëheqës të ndryshëm, pas fitores së thellë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Mes tyre është publikuar edhe letra që Kurti ka marrë nga kryeministri Edi Rama, një ditë pas zgjedhjeve, më 15 shkurt.

Në letrën e publikuar, Rama uron Kurtin për fitoren, duke i uruar po ashtu edhe suksese të mëtejshme.

“Dëshiroj t’ju përcjellë urimet e mia për suksesin Tuaj në zgjedhjet e përgjithshme politike.

Duke Ju përcjellë këtë mesazh, uroj që lidershipi Juaj të shënojë përparim të gjithanshëm të jetës së qytetarëve të Republikës së Kosovës. Uroj gjithaq që të shënoni zhvillime domethënëse në përballimin e sfidave transatlantike të Kosovës si edhe në dialogun e bashkëpunimin me fqinjët.

Dua të besoj se bashkëpunimi ynë do të zgjerohet e thellohet në të gjitha fushat e në të gjitha nivelet dhe duke ju uruar së fundmi, por jo nga rëndësia, shëndet e frymëzim në punën tuaj. Ju lutem të pranoni shprehjen e konsideratës sime të posaçme”, shkruhet në letër.

Një ditë pas fitores në zgjedhje, publikohet letra që Rama i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore