Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Një ditë më parë fola në telefon”, motra e gruas shtatzënë të vrarë: Askush nuk i doli në mbrojtje

“Një ditë më parë fola në telefon”, motra e

Autoritetet kanë thënë se vrasësi dyshohet se ka qenë bashkëshorti i saj, dhe viktima besohet se ishte rreth moshës 35-vjeçare.

Sipas familjares së saj, viktima ka qenë e martuar për tre muaj me bashkëshortin e saj, mirëpo vazhdimisht ka qenë nën presion.

“Nuk e kanë lënë që të vijë asnjëherë te shtëpia e babait që të bëhemi bashkë ne motrat”.

Sipas motrës së saj, viktima ishte planifikuar që të kryente lindjen më 1 dhjetor.

“Unë kam folur një ditë më parë në telefon dhe me të dhe e kam pyetur nëse është mirë, ajo më tha se është mirë dhe që të nesërmen do ta kryejë lindjen me operacion në orën 09:00”.

Ajo ka thënë se motra e saj e ka lajmëruar dhunën edhe te autoritetet e rendit dhe ligjërisht i është ofruar mbrojtje.

“Ajo ka thënë se ka mbrojtje, por askush në mbrojtje nuk i ka dalë”.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore