Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni me parashikimin e motit

"Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë mot me diell por shumë të ftohtë.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku variojnë: në zonat malore, nga -15°C në -1°C, në zonat e ulëta nga -6°C në 06°C dhe në zonat bregdetare nga -3°C në 08°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor-Lindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore nga -16°C në -7°C dhe në zonat e ulëta nga -12°C në -4°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës.

"Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni "Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni "Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni "Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni"Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni"Ngrin" i gjithë vendi, temperaturat zbresin në -15, njihuni

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore