Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ngjarje e rëndë! Vetëvritet me armë një grua, policia jep detaje

Ngjarje e rëndë! Vetëvritet me armë një grua, policia

Një grua raportohet se ka vrarë veten me armë gjahu në Mamurras.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 22:20 dhe sipas policisë ka humbur jetën shtetasja me inicale A.SH, 59 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./ Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore