Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ngjarja plot MISTER/ Ishte shpallur i zhdukur, gjendet i vdekur në pyll 52-vjeçari shqiptar në Greqi (Emri)

Ngjarja plot MISTER/ Ishte shpallur i zhdukur, gjendet i vdekur në pyll

Një shtetas shqiptar i shpallur i zhdukur që prej 22 gushtit të këtij viti është gjendur i pajetë në Greqi.

Mediat greke raportojnë se shqiptari Ramadan Gremshi, 52 vjeç, ishte zhdukur nga shtëpia e tij, në Agioi Anargyrou të Atikës. 52-vjeçari është gjetur i pajetë në pyllin e Çaidarit nga një shtetas i cili ka njoftuar menjëherë policinë dhe "Silver Alert".

Më 22 gusht shqiptari humbi çdo kontakt me familjarët e tij. Komuniteti shqiptar në Greqi kishte bërë thirrje për ndihmë për të gjetur 52 vjeçarin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore